Malowanie ram rowerowych

Chcecie zmienić kolor swojego roweru, lecz nie wiecie jak się do tego zabrać - zapraszamy do Naszej Lakierni. Oferujemy proszkowe lakierowanie rowerów. Wystarczy, że dostarczycie do nas ramę, wybierzecie kolor, a my zajmiemy się resztą.

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

lakiernia@elplast.com.pl

1431805477_Bicycle_by_Artdesigner.lvOdśwież lub zmień wygląd swojego jednośladu!

 

Tak niewiele potrzeba, żeby cieszyć się atrakcyjniejszym wyglądem swojego roweru, a zarazem zabezpieczyć go przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych tak, aby służył nam jak najdłużej i cieszył podczas licznych wycieczek rowerowych lub codziennej jazdy po mieście.

paleta

Przed przystąpieniem do malowania rama rowerowa zostanie oczyszczana stosowaną przez nas metodą piaskowania, dopiero na tak przygotowaną powierzchnię naniesiona zostanie farba proszkowa w kolorze wybranym przez Klienta.

Kolor farby do malowania proszkowego ramy rowerowej wybierany jest przez naszych Klientów ze standardowej palety kolorów RAL. Dodatkowo oferujemy możliwość tworzenia różnych powierzchni od gładkiej po chropowate, od cienkich do grubych, o różnej strukturze lub efekcie (metaliczny), o różnym rodzaju połysku (połysk, pół-połysk, satyna, pół-mat, mat).

 

 

Oferujemy również profesjonalną renowację roweru przez prostowanie, polerowanie, spawanie, piaskowanie i inne usługi ślusarskie.

 

 

 

wejscie

Wysoka jakość i piękny wygląd

Stosujemy farby proszkowe tylko wysokiej jakości, które pozwalają na uzyskanie odporności na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Farby te pozwalają na uzyskanie gładkiej powierzchni bez zacieków i zmarszczeń, a zarazem twardej i odpornej na czynniki mechaniczne i chemiczne. Bogata gama kolorystyczna sprawi, że każdy dobierze wymarzony kolor dla swojego jednośladu przez co poprawi jego wygląd.

Czas realizacjicalendar

Czas wykonywania usługi staramy się dopasować do potrzeb Klienta i zazwyczaj nie przekracza kilku dni roboczych.

 

Lakierowanie proszkowe


pozwala na stworzenie gładkiej i wytrzymałej powierzchni malowanych elementów, poprzez naniesienie farby (w postaci drobnego proszku) na metalowe elementy i utwardzenie termiczne powłoki, by tworzyła jednolitą, elegancką i trwałą powierzchnię, odporną na korozję.

Ekologia i bezpieczeństwo


Powłoki po malowaniu są całkowicie bezpieczne dla środowiska. W trakcie malowania proszkowego nie stosuje się żadnych szkodliwych rozpuszczalników, a farba zostaje naniesiona jednokrotnie, co odpowiada grubości kilku warstw tradycyjnej farby rozpuszczalnikowej. Także proces utwardzania jest całkowicie ekologiczny, ponieważ podczas wypalania nie występuje emisja szkodliwych substancji do atmosfery.

Realizacje