Park maszyn

Nowe technologie i materiały z którymi przychodzą do nas Klienci, wpływają na sukcesywne rozbudowywanie parku maszynowego, aby sprostać wysokim standardom jakie oferuje ELPLAST.


piec romer

 

Piec ROMER

Profesjonalny piec do polimeryzacji farby proszkowej. Wygrzewamy w nim pomalowane elementy farbą proszkową. 
Nagrzewanie następuje poprzez ciągły obieg powietrza wymuszany przez zespół wentylatorowy. W trakcie wygrzewania następuje stopienie proszku, a na powierzchni przedmiotu tworzy się jednorodna struktura farby dobrze związanej z podłożem. Piec pomieści wewnątrz elementy o wymiarach 120 x 180 x 700 cm.


 

Kabina zamknięta przelotowa dwustanowiskowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


piaskarka

 

Piaskarka
Urządzenie służące do przygotowania powierzchni do malowania lub oczyszczania materiałów. Piaskarka wyrzuca strumień ścierniwa w kierunku obrabianej powierzchni i powoli ją zrywa. Proces piaskowania usuwa stare powłoki lakiernicze, gumowe i inne zanieczyszczenia. Od tego etapu zależy jakość powłoki lakierniczej (równy kolor, gładka i wytrzymała powierzchnia).

 

 

 

W ELPLAST posiadamy wszystkie niezbędne maszyny i narzędzia potrzebne do profesjonalnego lakierowania. Dodatkowo zatrudniamy specjalistów w swoim fachu, a to w połączeniu z nowoczesnym sprzętem lakierniczym gwarantuje najlepszą jakość naszych usług lakierniczych.