Malowanie felg

Dzięki malowaniu proszkowemu możemy uzyskać wysoką jakość malowanych powierzchni, które są odporne na czynniki atmosferyczne. Dlatego metoda ta jest stosowana do malowania felg aluminiowych i stalowych. Decydując się na proszkowe malowanie felg nasz Klient uzyska ładniejszy wygląd swojego samochodu.

Chcesz uzyskać WYCENĘ

napisz do nas !

lakiernia@elplast.com.pl

Tak niewiele potrzeba, żeby cieszyć się atrakcyjniejszym wyglądem swojego samochodu, a zarazem zabezpieczyć swoje felgi przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

paleta

Kolor farby do malowania proszkowego felg wybierany jest przez Klienta ze standardowej palety kolorów RAL. Uwaga dodatkowo oferujemy możliwość tworzenia różnych powierzchni od gładkiej po chropowate, od cienkich do grubych, o różnej strukturze lub efekcie (metaliczny), o różnym rodzaju połysku (połysk, pół-połysk, satyna, pół-mat, mat).

 

Przed przystąpieniem do malowania felgi muszą zostać oczyszczane metodą piaskowania, dopiero na tak przygotowaną powierzchnię nanoszona jest farba proszkowa. Po wykonaniu procesu malowania proszkowego felgi trafiają na ok. 20 minut do specjalnego pieca w celu wypalenia.

 

 

 

odswiez-wyglad-swojego-samochodu

Oferujemy również profesjonalną renowację felg przez spawanie i śrutowanie.

 

 

felga2Wysoka jakość i piękny wygląd

Stosujemy farby proszkowe tylko wysokiej jakości, które pozwalają na uzyskanie odporności na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Farby te pozwalają na uzyskanie gładkiej powierzchni bez zacieków i zmarszczeń, a zarazem twardej i odpornej na czynniki mechaniczne i chemiczne, na przegrzanie oraz na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych.

Czas realizacjicalendar

Czas wykonywania usługi staramy się dopasować do potrzeb Klienta i zazwyczaj nie przekracza kilku dni roboczych.

 

Lakierowanie proszkowe


pozwala na stworzenie gładkiej i wytrzymałej powierzchni malowanych elementów, poprzez naniesienie farby (w postaci drobnego proszku) na metalowe elementy i utwardzenie termiczne powłoki, by tworzyła jednolitą, elegancką i trwałą powierzchnię, odporną na korozję.

Ekologia i bezpieczeństwo


Powłoki po malowaniu są całkowicie bezpieczne dla środowiska. W trakcie malowania proszkowego nie stosuje się żadnych szkodliwych rozpuszczalników, a farba zostaje naniesiona jednokrotnie, co odpowiada grubości kilku warstw tradycyjnej farby rozpuszczalnikowej. Także proces utwardzania jest całkowicie ekologiczny, ponieważ podczas wypalania nie występuje emisja szkodliwych substancji do atmosfery.

Realizacje